Kamerový průzkum kanalizace - Praha - Dolní Chabry

Kamerový průzkum umožňuje revizi zacpaných či poškozených kanalizací všech druhů profilů. Průzkum je také schopný zjistit trasu kanalizace a celkový stav kanalizace nebo umožňuje zjištění velikostí nalezených trhlin, velikost spádu potrubí a podobně. Kamerový průzkum musí být proveden při návrhu rekonstrukce a oprav stávající kanalizace a to osobou oprávněnou k tomuto úkonu. Obraťte se proto na nás,pro monitoring kanalizace používáme tu nejmodernější dostupnou techniku.

 

Systém pro kamerové průzkumy

Používáme speciální kamerový systém, jehož součástí je posuvná kamera zachycující stav potrubí. Průzkum provedený vhodným kamerovým systémem je díky svému pracovnímu rozsahu možno použít ve stavebním průmyslu, ale také v domovních instalacích.

 

Jaké používáme zařízení pro průzkum kanalizace

Dnes již nemusíte rozsáhle vyhledávat postupně části ucpaného potrubí a díky moderním zařízením prohlédnout celou délku kanalizace bez jakýchkoli komplikací a stavebních úprav.

 

Potřebujete provést monitoring kanalizace? Obraťte se na odborníky z V SERVISU

Můžete nás kontaktovat v kterýkoliv den. Dejte na zkušené specialisty, kteří vám odborně vyšetří vaše potrubí či kanalizaci. Čištění odpadů a opravy kanalizací po celé Praze a okolí. Servis nejen pro kamerový průzkum zajišťujeme po celé Praze tak, abychom se k vašim odpadům dostali co nejdříve. Naším cílem je poskytovat vám rychlé a kvalitní služby nejen v oblasti kamerového průzkumu, čištění odpadů a kanalizace.

 

Kontaktní údaje na čištění odpadů Praha

Milan Wolf

Telefon: 606 408 408

E-mail: milanwolf@volny.cz

Web: www.MWservis.cz

IČ: 66875340

 

Adresa: Chorvatská 8, Praha 10, 101 00